Hemen Başla
E-Ticarete Bizimle Merhaba Deyin
Ücretsiz ve Kolay Kurulum Hızlı ve kolay kurulum ile e-ticarete adım atmak sadece 5 dakikanızı alacak! Üstelik ihtiyacınız olan tüm anlaşmalarla birlikte ücretsiz.
Hemen Başvur
Ücretsiz ve Kolay Kurulum

Modern Tasarım ile Öne Çıkın!

6

Tüm Cihazlar ile Uyumlu

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların büyük kısmı mobil cihazlar üzerinden erişim sağlamaktadır. Shopinext'in tasarımı tüm cihazlar ile %100 uyumludur.

Hemen Başvur Hemen Başvur

Shopinext Mağaza Açmanın Avantajları

Ücretsiz Üyelik
Düşük Komisyon
Modern Tasarım
Gelişmiş Kategori
Detaylı Filtreleme
Sepet Sistemi
Ücretsiz Üyelik
Düşük Komisyon
Modern Tasarım
Gelişmiş Kategori
Detaylı Filtreleme
Sepet Sistemi

Ürün Yönetiminde Kategori Yapısına Dikkat

Ürün Yönetiminde Kategori Yapısına Dikkat

Detaylı Kategori Yapısı ve Filtre Sistemi

Müşterilerin mağazanızı tekrar ziyaret etmesini sağlamak ve kullanıcı deneyimini artırmak için detaylı filtreleme olmazsa olmaz özelliklerin başında gelir. Shopinext, rakipleri arasında en gelişmiş kategori ve filtreleme sistemine sahip yazılımdır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yeni Nesil Alışveriş ve Ödeme Sistemi

Hemen Başla

Öne Çıkan Özellikler

Kullanıcılar neden Shopinext Mağaza hizmetini tercih ediyor?
Bireysel Kullanım
Kurumsal Kullanım
Taksitli Satış
Link ile Ödeme
QR Kod ile Ödeme
SMS ile Ödeme

Sık Sorulan Sorular

Shopinext olarak e-ticaret sektöründe oyunun kurallarını değiştirmeyi hedefliyoruz.

Shopinext Mağaza Hakkında


Shopinext Mağaza, e-ticarete adım atmanız için ihtiyacınız olan tüm anlaşmalarla birlikte sahip olabileceğiniz ücretsiz bir hizmettir. Sadece başarılı bir şekilde tamamlanan satışlarınızdan hizmet bedeli alınmaktadır. Siparişinizin iptal ya da iade olması durumunda herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Sahip olacağınız ayrıcalıklar: sınırsız sayıda ürün yükleyebileceğiniz e-ticaret sayfası, hazır Sanal POS ve kargo altyapısı, sipariş bildirimleri için ücretsiz kullanabileceğiniz SMS altyapısı ve e-ticaretin olmazsa olmazı yasal sözleşmeler. Ayrıca detaylı kategori ağacı ve filtreleme olanağı, slider kısmında ürün öne çıkarma ve kapsamlı kargo ücretleri için yönetim ekranı.

Kimler Kullanabilir


Sınırlı bütçe ile e-ticarete adım atmak isteyen, işini online platformlara taşıyarak müşteri sayısını artırmak isteyen, kredi kartı ile ödeme alarak ürünlerini ve hizmetlerini taksitli satmak isteyen, ürünleri ile global pazara açılmak isteyen, mağaza QR kodu oluşturarak offline dükkânını online bir alışveriş merkezine dönüştürmek isteyen, e-ticaret paketlerine ayıracak bütçeleri sermaye yaparak ürün almak isteyen ve daha birçok bireysel ve kurumsal kullanıcı kullanabilir.

Bireysel ve Kurumsal Başvuru


18 yaşını doldurmuş olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bireysel ya da kurumsal hesap başvurusunda bulunabilirler.

Hangi Cihazlarda Kullanılabilir


İnternet bağlantısı olan tüm bilgisayar ve mobil cihazlardan rahatlıkla kullanabilir, tahsilatlarınızı online olarak alabilirsiniz.

Ödeme Günleri ve Masraflar


Yapmış olduğunuz satışların ödemeleri çarşamba günü mesai saatleri içerisinde hesaplarınıza aktarılmaktadır. Shopinext, ödemelerinizin gönderimi için EFT ya da havale masrafı almamaktadır.

Global Kullanım, Çoklu Para Birimi


Visa, MasterCard, Amex, Discover, JCB ve UnionPay kartlarından ödeme alabilirsiniz. Ödemeleriniz talebinize istinaden TRY, USD, EUR ve GBP cinsinden yapılabilmektedir.

Risk Yönetimi ve Politikaları


Shopinext, Risk Politikaları ve Yönetimi gereğince tarafınızla çalışmamayı tercih edebilir. Yapılacak değerlendirmeler sonrasında belge talep edebilir, komisyon oranı farklılık gösterebilir. Tarafınıza blokeli çalışma teklif edilebilir.

Shopinext Hakkında


SHOPINEXT ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında TCMB lisanslı ödeme kuruluşları ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Diğer Hizmetler Shopinext

Link ile Ödeme

Entegrasyona Gerek Yok!

Detaylı Bilgi

QR ile Ödeme

Temassız Ödeme

Detaylı Bilgi

Sanal Pos

Hızlı ve Kolay Kurulum

Detaylı Bilgi