Hemen Başla
En Tercih Edilen Ödeme Yöntemi
Temassız Ödeme Yeni dünyanın ödeme trendi! Shopinext ile sınırsız QR kod oluşturarak müşterilerinizden tahsilat yaparken temassız işlemden faydalanabilirsiniz.
Hemen Başvur
Temassız Ödeme

Temastan Kaçının, Ödemeleri QR Kod ile Alın!

Güvenli Ödeme Altyapısı

Ödemelerinizi QR Kod ile alın, temassız işlemle güvende kalın. Shopinext QR Kod ile ödeme alan binlerce kullanıcının arasına katılmak sadece 5 dakikanızı alacak.

Hemen Başvur Hemen Başvur

Shopinext QR ile Ödeme Almanın Avantajları

Ücretsiz Üyelik
Düşük Komisyon
Sınırsız QR Kod
Kolay Kurulum
Temassız Ödeme
Sıkı Güvenlik
Ücretsiz Üyelik
Düşük Komisyon
Sınırsız QR Kod
Kolay Kurulum
Temassız Ödeme
Sıkı Güvenlik

2020 Yılında 1,73 Milyar Ödeme Temassız Yapıldı

2020 Yılında 1,73 Milyar Ödeme Temassız Yapıldı

5 Ödemeden 2'si Temassız

BKM verilerine göre, 2020'de Türkiye'de temassız ödemeler ve internetten kartla ödemeler çok daha fazla tercih edilir hale geldi. Kartla ödeme tutarı toplamda yüzde 17 büyüyerek 1,15 trilyon TL oldu.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yeni Nesil Alışveriş ve Ödeme Sistemi

Hemen Başla

Öne Çıkan Özellikler

Kullanıcılar neden Shopinext QR Kod hizmetini tercih ediyor?
Bireysel Kullanım
Kurumsal Kullanım
Taksitli Satış

Sık Sorulan Sorular

Shopinext olarak e-ticaret sektöründe oyunun kurallarını değiştirmeyi hedefliyoruz.

Shopinext QR Kod Hakkında


Yeni dünyada en yaygın ödeme şekli olan QR kod ile ödemelerinizi temassız alabilir, müşterilerinize taksitli satış yapabilirsiniz. Sadece başarılı bir şekilde tamamlanan satışlarınızdan hizmet bedeli alınmaktadır. Siparişinizin iptal ya da iade olması durumunda herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Sahip olacağınız ayrıcalıklar: Sınırsız ürün yükleyebilir, tüm ürünlerin QR kodlarını telefon ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ürünlere QR kod oluşturmanın yanı sıra mağazanız için de QR kod oluşturarak dükkânınızı 5 dakikada 7/24 çalışan bir alışveriş merkezine çevirebilirsiniz.

Kimler Kullanabilir


Sosyal mesafeyi koruyarak güvende kalmak isteyen, kredi kartı üzerinde bulunmayan ama kart ile ödeme yapmak isteyen müşterilerinizden tahsilat yapmak için kullanabilirsiniz.

Günümüzde pek mümkün olmasa da geçmişte fuarlara katılan birçok kullanıcı, oluşturduğu QR kodları ürünlerine iliştirerek fuar alanlarında ya da festivallerde ödeme almak için kullanıyorlardı. Kullanıcılar, oluşturdukları mağaza QR kodlarını dükkânlarının camlarına yapıştırıp, ödeme almak için de bu hizmetten faydalandı. Ayrıca, psikologlar, diyetisyenler, restoranlar ve taksiciler gibi sıcak satış yapanların da sıklıkla kullanmış olduğu bir hizmettir. Kısaca, hayal gücünüzün gittiği yere kadar giden bir hizmet diyebiliriz.

Bireysel ve Kurumsal Başvuru


18 yaşını doldurmuş olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bireysel ya da kurumsal hesap başvurusunda bulunabilirler.

Hangi Cihazlarda Kullanılabilir


İnternet bağlantısı olan tüm bilgisayar ve mobil cihazlardan rahatlıkla kullanabilir, tahsilatlarınızı online olarak alabilirsiniz.

Ödeme Günleri ve Masraflar


Yapmış olduğunuz satışların ödemeleri çarşamba günü mesai saatleri içerisinde hesaplarınıza aktarılmaktadır. Shopinext, ödemelerinizin gönderimi için EFT ya da havale masrafı almamaktadır.

Global Kullanım, Çoklu Para Birimi


Visa, MasterCard, Amex, Discover, JCB ve UnionPay kartlarından ödeme alabilirsiniz. Ödemeleriniz talebinize istinaden TRY, USD, EUR ve GBP cinsinden yapılabilmektedir.

Risk Yönetimi ve Politikaları


Shopinext, Risk Politikaları ve Yönetimi gereğince tarafınızla çalışmamayı tercih edebilir. Yapılacak değerlendirmeler sonrasında belge talep edebilir, komisyon oranı farklılık gösterebilir. Tarafınıza blokeli çalışma teklif edilebilir.

Shopinext Hakkında


SHOPINEXT ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında TCMB lisanslı ödeme kuruluşları ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Diğer Hizmetler Shopinext

Mağaza

Ücretsiz ve Kolay Kurulum

Detaylı Bilgi

Link ile Ödeme

Entegrasyona Gerek Yok!

Detaylı Bilgi

Sanal Pos

Hızlı ve Kolay Kurulum

Detaylı Bilgi