Hemen Başla
Kendi Siteniz Üzerinden Ödeme Alın
Hızlı ve Kolay Kurulum Bireysel ya da kurumsal üyelik oluşturun, Shopinext ile Sanal POS sahibi olun. Basit dokümantasyon, hazır WordPress ve OpenCart ödeme modülleri ile hızlı ve kolay kurulum!
Hemen Başvur
Hızlı ve Kolay Kurulum

Shopinext Sanal POS ile İşinizi Büyütün!

6

En Uygun Komisyon Oranları

Shopinext'in ücretsiz Sanal POS hizmeti ile hem yurt içinden hem de yurt dışından ödeme alabilir, taksitli satış yapabilirsiniz. Üstelik sürpriz ücretler ile karşılaşmazsınız. Shopinext, 25'ten fazla banka ile anlaşmanın en hızlı ve kolay yolu!

Hemen Başvur Hemen Başvur

Shopinext POS ile Ödeme Almanın Avantajları

Ücretsiz Üyelik
Düşük Komisyon
Kolay Kurulum
Global Kullanım
Çoklu Para Birimi
Sıkı Güvenlik
Ücretsiz Üyelik
Düşük Komisyon
Kolay Kurulum
Global Kullanım
Çoklu Para Birimi
Sıkı Güvenlik

200'den Fazla Ülkeden Ödeme Alabilirsiniz

200'den Fazla Ülkeden Ödeme Alabilirsiniz

Çoklu Para Birimi Desteği

Türk Lirası, Dolar, Euro ve Sterlin POS ile 200'den fazla ülkeden ödeme alabilirsiniz. Visa, Mastercard, Amex, Discover, JCB ve UnionPay kartlara sahip kullanıcılara satış yapmaya başlamak için başvurmak sadece dakikalarınızı alacak!

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yeni Nesil Alışveriş ve Ödeme Sistemi

Hemen Başla

Öne Çıkan Özellikler

Kullanıcılar neden Shopinext Sanal POS hizmetini tercih ediyor?
Bireysel Kullanım
Kurumsal Kullanım
Taksitli Satış
Wordpress Modülü
Opencart Modülü
Basit Dokümantasyon

Sık Sorulan Sorular

Shopinext olarak e-ticaret sektöründe oyunun kurallarını değiştirmeyi hedefliyoruz.

Shopinext Sanal POS Hakkında


Kendi web sitesinden ödeme almak isteyen kullanıcıların taleplerine cevap veren Sanal POS hizmeti, hızlı ve kolay başvuru sürecine ek olarak basit entegrasyon ile de fark yaratıyor. Sadece başarılı bir şekilde tamamlanan satışlarınızdan hizmet bedeli alınmaktadır. Siparişinizin iptal ya da iade olması durumunda herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Sahip olacağınız ayrıcalıklar: WordPress ve OpenCart için hazır ödeme modülleri ile sadece dakikalar içerisinde web sitenize sanal POS entegre edebilirsiniz. Uygun komisyon oranları ile hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların sahip olabileceği sanal pos hizmetimiz ile 200’den fazla ülkeden 4 farklı para birimi ile ödeme alabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir


Kendi web sitesi olan, web sitesinde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca izin verilen ürün ve hizmetleri satan, bireysel ve kurumsal tüm kullanıcılar Sanal POS hizmetinden faydalanabilirler.

Bireysel ve Kurumsal Başvuru


18 yaşını doldurmuş olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bireysel ya da kurumsal hesap başvurusunda bulunabilirler.

Hazır Ödeme Modülleri


WordPress WooCommerce, OpenCart 2.0.X, 2.3.X ve 3.0.X ile uyumlu, birimimiz tarafından düzenli olarak güncellenen ödeme modüllerimizi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca basit bir dille yazılmış olan API dokümantasyonu sayesinde farklı yazılım dilleri kullanılmış web sitelerinize rahatlıkla kodlayabilirsiniz.

Ödeme Günleri ve Masraflar


Yapmış olduğunuz satışların ödemeleri çarşamba günü mesai saatleri içerisinde hesaplarınıza aktarılmaktadır. Shopinext, ödemelerinizin gönderimi için EFT ya da havale masrafı almamaktadır.

Global Kullanım, Çoklu Para Birimi


Visa, MasterCard, Amex, Discover, JCB ve UnionPay kartlarından ödeme alabilirsiniz. Ödemeleriniz talebinize istinaden TRY, USD, EUR ve GBP cinsinden yapılabilmektedir.

Risk Yönetimi ve Politikaları


Shopinext, Risk Politikaları ve Yönetimi gereğince tarafınızla çalışmamayı tercih edebilir. Yapılacak değerlendirmeler sonrasında belge talep edebilir, komisyon oranı farklılık gösterebilir. Tarafınıza blokeli çalışma teklif edilebilir.

Shopinext Hakkında


SHOPINEXT ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında TCMB lisanslı ödeme kuruluşları ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Diğer Hizmetler Shopinext

Mağaza

Ücretsiz ve Kolay Kurulum

Detaylı Bilgi

Link ile Ödeme

Entegrasyona Gerek Yok!

Detaylı Bilgi

QR ile Ödeme

Temassız Ödeme

Detaylı Bilgi